Marina Livia

Serriera

Rezidence Marina Livia nabízí strávit vaši dovolenou na Korsice v bungalovech/chatkách v dokonalé harmonii s okolní přírodou. Pobyt v Korsice jako stvořený pro milovníky přírody.

POLOHA Rezidence Marina Livia se nachází v Serriera, 6 km od města Porto a 18 km od slavné vesničky Piana, v nádherném zeleném parku, v dokonalé jednotě s přírodou. Slavná oblázková pláž Bussaglia je vzdálena pouhých 200 m. Marina Livia nabízí 20 bungalovů, ideálně umístěných v zeleném parku. Váš pobyt zde bude velmi příjemný.
Letiště/Přístav : Ajaccio (88 km).
Lokalita : Serriera ( v blízkosti Porto ).
Pláž : 200 m ( oblázková ).
POPIS V kvetoucím parku, provoněném typickými korsických esencemi, najdete 20 řadových bungalovů.
Bungalov B4 ( 4 osoby + mimino ), 40 m2 : obývací pokoj se dvěmi rozkládacími lůžky 90 cm, ložnice s dvojlůžkem 140 cm, kuchyňský kout s elektrickými plotýnkami, lednicí a mikrovlnnou troubou, koupelna se sprchou a WC a stíněná terasa vybavená zahradním nábytkem.
ZÁBAVA Na místě : mnoho možností pěší turistiky ( Mare e Monti, stezka GR20, rybářská vesnice Girolata, soutěska Spelunca …). Koupání v řece ( květen až září ).
Placené aktivity v blízkosti : od května do září můžete na pláži Bussaglia praktikovat různé vodní sporty ( čluny, kanoe, potápění ).
Nenechte si ujít výlet lodí do chráněné přírodní rezervace Scandola nebo návštěvu útesů Calanches de Piana !
Doporučujeme také pojíst v různých restauracích s výhledem na moře na okolních plážích a v Portu.

  • Wifi zdarma na recepci
  • Každé ráno přijíždí pojízdná pekárna
  • Domácí zvíře je akceptováno
  • PLUS : Blízkost a přímý přístup k pláži

CENÍK 2018

Cena za bungalov bez jídla – 8 dní / 7 nocí, nástup v sobotu

Periody28.4.-18.5.
8.9.-26.10.
19.5.-6.7.7.7.-24.8. 25.8.-7.9.      
bungalov 4 osoby12324137282306216536

K úhradě na místě : pobytová taxa je v ceně pobytu, vratná kauce 150 EUR ( vrácená pouze pokud je apartmán uklizený ), povinný závěrečný úklid 100 EUR/bungalov, klient může uklidit vlastními silami.
Nepovinně : poplatek za zvíře 10 EUR/týden, pronájem povlečení 16 EUR/dvojlůžko/týden, 8 EUR/lůžko/týden, ručníky ani utěrky nejsou součástí vybavení bungalovů, společná pračka s pracím práškem 5 EUR/žeton, dětská postýlka zdarma ( na žádost podle disponibility ), 2 společné grily v zahradě a velký mrazák k dispozici, wifi zdarma na recepci, půjčení fénu na recepci, uzavřené parkoviště. Rezidence je hlídaná hlídačem.

Příjezd od 16h do 19h ( pozdější příjezd hlásit na recepci ), odjezd do 10h.